Mirora Translation

Şirket Profili

Hayalden Gerçeğe

Mirora, 1997 yılında iki üniversite arkadaşının hayallerinin peşinden koşmak istemeleri üzerine kurulan bir çeviri, yerelleştirme ve dil danışmanlığı şirketidir. Kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerinin ve iş ortaklarının bu yöndeki gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

3 Kıtada Mirora

Kuruluşunun ardından çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en iyi çeviri şirketlerinden birisi olan Mirora, büyümekteki kararlılığını 2006 yılında Dublin’de ve 2016 yılında Dallas’ta açtığı ofisleri ile perçinlemiştir. 

Bsi.den Belgeli İlk ve Tek Türk Çeviri Firması

Asla ödün vermediği kalite politikaları ve sistemlerinin sonucu olarak 2007 yılında Birleşik Krallık Ulusal Standartlar Kurumu Bsi.’den bugün söz konusu standardın son versiyonu olan ISO 9001:2015 belgesini almıştır.

25 Senede Neler Yaptı?

  • Tüm dünyada kendisi gibi belgeli, kalite ve müşteri odaklı çalışan çeviri firmalarıyla tanıştı. Onlarla güçlü iş ilişkileri kurdu. Bugün 50’ın üzerinde dil çifti için güvenilir ve anadili hedef dil olan partnerleriyle hizmet üretiyor.
  • 2002 yılında ülkeye sözcük bazlı fiyatlama sistemini getirdi ve uyguladı. Paydaşları karakter bazlı fiyatlamaya devam ederken Mirora, Bilgisayar Destekli Çeviri Programı (CAT TOOL) kullandığını ve tekrarlayan sözcüklerden çeviri ücreti almayarak karını müşterileriyle paylaşacağını herkese anlattı.
  • Her zaman kalite ve müşteri odaklı çalıştı. Dünyanın önde gelen markalarının uzun yıllar tek dil tedarikçisi olarak hizmet verdi. 
  • Standart olarak uyguladığı proje süreçleri ile fark yarattı. Yazılı çevirinin temel süreçleri olan Çeviri, Redaksiyon ve Son Okuma’yı her zaman uyguladı ve belgeledi. Müşterilerine her zaman “tamamlanmış ürün” teslim etti.
  • Uluslararası saygın meslek örgütlerinde (ELIA, GALA, EULOGIA) etkin bir üye olarak rol aldı ve her zaman en iyilerin arasında oldu.

Bizimle iletişime geçin

Her dilde çeviri hizmeti ihtiyacınızda sizin için profesyonel çözümler üretiyoruz. Aşağıdaki formu doldurun, sizi hemen arayalım.