Mirora Translation

Fiyatlandırma

Uluslararası Kalite Standartlarında Sözcük Bazlı Fiyatlandırma

Ücretlerimiz pek çok değişken faktöre bağlı olduğu için her müşterimize, hatta her projeye göre farklılaşabilmektedir. Metnin uzunluğu, daha önce benzerlerinin yapılmış olması, metin içi tekrarlar, resim, fotoğraf, çizim, grafik gibi biçimsel özellikleri, talep edilen teslimat süresi, talep edilen format, vb. pek çok değişken fiyatlarımızı etkiler. Bu yüzden kaynak metnin tamamının kurumumuzca incelenmesi çoğunlukla rekabetçi ve akılcı fiyatlandırmamıza yardımcı olur.

Dünyadaki çeviri firmalarının hemen hepsi farklı birimleri esas almaktadır. Mirora 2002 yılından beri müşteri çıkarlarını koruyan, hiç bir kuşkuya ya da haksızlığa açık olmayan bir fiyatlama standardını esas almıştır. Bu standart; “Kaynak metin sözcük sayısıdır”.

Müşterilerimiz tarafından kontrol edilmesi son derece kolay olan bu yöntemin en sağlıklı ücretlendirme yöntemi olduğuna inanıyoruz, çünkü çeviri sektöründe kullanılan tüm bilgisayar destekli çeviri yazılımları (CAT) benzeşme oranlarını sözcük üzerinden yapabilmektedir, karakter, satır ya da sayfa üzerinden değil.

Bu Yazılarımız İlginizi Çekebilir ! Hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

Karakter Tarih Oldu!

Çeviri hizmeti satın alanlar için verilebilecek en iyi tavsiye; karakter, satır, sayfa vb. birimlerle size teklif veren çeviri firmalarındansa…

Dünyanın en ucuz dillerinden biri Türkçe oldu! Suç kimde?

Yirmi yıldır, Kore’den Kanada’ya, Güney Afrika’dan Finlandiya’ya, dünyanın her köşesinden hem müşteri hem tedarikçi edinen bir çeviri…

Satın Alırken Kazanmak!

2018’de, yirmi birinci yılımızda, yirmi bir adet tavsiyemizi teker teker sosyal medyadan paylaşmıştık.

ÇEVİRİ MALİYETLERİNİ NASIL AZALTACAĞINIZA İLİŞKİN İPUÇLARI

Bir işletme sahibiyseniz, yerelleştirmenin önemini bilirsiniz. Uluslararası müşterilerinizi görmezden gelmeyi ve potansiyel gelirinizi kaybetmeyi göze alamazsınız.

ÇEVİRİ FİYATLARINI ETKİLEYEN 3 FAKTÖR

Dil bariyeri profesyonel hayatta ciddi sıkıntılar yaratabilir. Müşteri tarafından yanlış anlaşılmak, birçok firmanın korkulu rüyasıdır.