Mirora Translation

Ekibimiz

Yöneticilerinin Gözünden Mirora

mirora

Sektörün en deneyimli isimleriyle tanışmaya hazır mısınız? 
İşte Mirora’yı Mirora yapan kurucuları ve yöneticileri!

Ekibimiz

Cihat Salman

KURUCU ORTAK

Bir işte uzun yıllar deneyimi olanlara, yani o iş peşinde kocamış insanlara, yaşlı kurt derler. İçinde bir miktar kurnazlık yani tilkilik de barındırdığı için çok sevmem bu tanımı ama, bunca yıllık çeviri sektörü deneyimiyle bundan daha iyi bir tanım bulmak da çok olası görünmüyor. Evet, ben çeviri sektöründe bir yaşlı kurdum. Yine de, Mirora’yı kurumsal, profesyonel, çözüm üreten ve güvenilir bir uluslararası çeviri firmasına dönüştürmede bugüne kadar başardıklarımız için kendimle değil, bu yolu benimle birlikte yürüyenlerle gurur duydum hep. Umarım tüm çalışma arkadaşlarımla bu yolu birlikte yürümeye devam eder, yeni başarı öykülerini hep birlikte yazarız.
Ekibimiz

Mete Özel

KURUCU ORTAK

Mirora’yı kurduğumuzda sadece üç kişiydik, iki kurumsal müşterimiz vardı, hayallerimizden başka pek bir sermayemiz de yoktu. Şimdi kocaman bir aileyiz, dünyanın her yerinde iş ortaklarımız var ve hâlâ hayal kurmaya devam ediyoruz. Şiiri, sanatı sevdiğim kadar sevdim bu şirkette yaptığım işleri. Hemen her işi yaptım şirkette, çeviri dışında. En başından beri çeviri işini profesyonellere bırakıp, gerekli süreçleri kontrol eder konumda olduğumuz için Mirora öncü, örnek, özenli bir kurum olarak tanındı tüm paydaşlarımızca.
Ekibimiz

Tahsin Karamahmutoğlu

ORTAK

Yaklaşık 35 yıldır içerisinde olduğum çalışma hayatımın yarısından fazlasını Mirora ile birlikte yürüdüm, yürüyorum. Bu yolculuk süresince Mirora, bünyesinde barındırdığı tüm bireylerin ve değerlerin katkıları ile büyüdü, şekillendi ve bugünlere ulaştı. Bu yolculuğa profesyonel bir çalışan olarak başlayıp bugün ortaklarından birisi ve bir parçası olmak benim için inanılmaz bir keyif ve mutluluk kaynağı…”
Ekibimiz

Ali Burak Salman

Genel Müdür

İşimin en heyecan verici ve keyifli kısmını “Mirora’nın yetenek avcısı olmak” olarak tanımlarım hep. Yurt dışı toplantılarına katılıp Mirora ile çalışmaya yeterli ve hevesli iş ortakları bulup, kendilerini ailemize katılmaya davet ediyorum. Şu andaki Mirora ailesini korumak amacıyla ve çalışanlarımızın bizimle olmaktan mutlu olmaları için gecemi gündüzüme katıyorum. Michael Dell’in de söylediği gibi, “Bir lider asla odadaki en zeki kişi olmamalıdır”. Eğer çalışacağınız insanları özenle seçerseniz, Dell’in söylediği noktaya varmak çok da zor değil.

Başarılı Projelerin Arkasındaki Ekip

“Sevdiğimiz Yerde Sevdiğimiz İşi Yapıyoruz!”