Mirora Translation

Gizlilik

Gizlilik en çok önem verdiğimiz konuların başında gelir. Pek çok müşterimiz aynı sektörde birbirlerine rakip firmalardır. Bu yüzden çevirmenlerimizle ve diğer personelimizle özel gizlilik sözleşmeleri imzalıyoruz. Müşterilerimizle de talep edildiği takdirde gizlilik anlaşmaları imzalayabiliriz. Bazı dokümanlarınız kişiye özel ya da ticari değeri olan, gizli kalması gereken bilgiler içerebilir. Kurumumuz ve sözleşmeli çevirmenlerimiz, hiçbir koşul altında bu bilgileri üçüncü şahıslara açıklayamaz, kendilerinin ya da başkalarının çıkarına kullanamaz ve kullanılmasına izin veremez ya da göz yumamaz. İsterseniz Mirora, sınırları tarafınızca belirlenebilecek özel gizlilik anlaşmalarını imzalayabilir.

Özel hayata saygı ve gizli ticari bilgilerin saklanması, kurumumuzun her personelinin uyması gereken kurumsal bir zorunluluk olduğu kadar etik görevimizdir.

Bu Yazılarımız İlginizi Çekebilir ! Hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

DÜNYA VERİ GİZLİLİĞİ GÜNÜ – VERİLERİNİZ BİZİMLE GÜVENDE

Bugün 28 Ocak Perşembe, yani Dünya Veri Gizliliği Günü! Hiç kuşkusuz internet ve bağlı yazılımlar günümüzde hayatımızı kolaylaştırmada çok önemli bir yere sahip.