Mirora Translation

Şirketinizin Web Site Çeviri Hizmetine İhtiyacı Var mı?

Şirketinizin Web Site Çeviri Hizmetine İhtiyacı Var mı?

İnternetin ortaya çıkması, pazarlamanın seyrini ve daha birçok şeyi değiştirdi. Bugünlerde her şey yalnızca bir tık ötenizde ve dünya avucunuzun içinde! Ancak, işletme sahipleri olarak, mümkün olduğunca çok müşteriye ulaşmanız gerekir. Bunu yapmanın yolu da Web Sitenizi çeşitli dillerde kullanılabilir hale getirmektir. Küresel rekabetten pay almak isteyen tüm şirketler Web Site çeviri hizmeti almalıdır!

Web Siteniz sanal mağazanızdır ve içeriğiniz satış gücüdür; bu nedenle içerik hayati önem taşır. Web Siteniz ne kadar görünür olursa, o kadar fazla trafik alırsınız ve böylece gelirleriniz de doğru orantıda artar! Şu anda dünya çapında 4,95 milyar internet kullanıcısı var ve bunların her biri, potansiyel bir müşteri. Common Sense Advisory tarafından yapılan araştırmaya göre, küresel tüketicilerin % 72,4 ‘ü internette gezinirken ana dillerini kullanmayı tercih ediyor. Bu nedenle, dünyanın çeşitli yerlerinden müşteri sahibi olmak isteyen işletmeler için Web Site çevirisi zorunludur!

 

Web Sitenizi Çevirmek İçin 5 Neden

  1. Web Sitenizin Trafiğini ve Gelirini Arttırma

Web Site çevirisi, yeni müşteriler çekmenize ve trafiğinizi artırmanıza yardımcı olur, bu da dönüşüm sayısını artırır. Bir müşteri Web Sitenizi ana dilinde bulamazsa, sizi başka bir dilde aramaya zahmet etmeyecektir.

  1. Marka Erişimini Genişletmek

Marka bilinirliği oldukça önemlidir, çünkü zaman ilerledikçe marka sadakatini de beraberinde getirir. Potansiyel müşterilerinize kendi ana dillerinde hitap etmek, güven ve müşteri memnuniyeti oluşturmaya yardımcı olur.

  1. Yeni Pazarlara Açılmak

Yeni bir pazara girmeyi planlıyorsanız, Web Site çevirisi genişleme stratejinizin bir parçası olmalıdır. Yeni potansiyel müşterileriniz kendilerini dışlanmış hissederse, yeni bir pazarda barınmanız mümkün olmaz!

  1. SEO Faydaları

Web Siteniz, müşterilerin markanızla etkileşime geçmesi için bir platformdur. Çevrimiçi içerik, SEO’dan yararlanmak anlamına gelir. Bu, arama sıralamalarını ve dolayısıyla organik trafiği artıracaktır. Web Site çeviri hizmeti alıyorsanız, SEO’dan çeşitli dillerde yararlanabilirsiniz!

  1. Birinci Sınıf Müşteri Deneyimi

Potansiyel müşterilerinize otantik bir deneyim sunmak, onlarla güven ilişkisi kurmanıza yardımcı olacaktır. Müşterileriniz size kendi ana dillerinde ulaşma konusunda kendilerini rahat hissederse, çevrimiçi olarak markanızdan alışveriş yapma konusunda kendilerini daha güvende hissedeceklerdir!

Şirketinizin Web Site Çeviri Hizmetine İhtiyacı Var mı?